POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

0 ks 0.00 €


 

 

NA VÝMENU TOVARU U NÁS MÁTE 30 DNÍ

 

Ak nie ste s tovarom zakúpeným u nás spokojní z dôvodu nevyhovujúcej veľkosti, farby a pod., nemusíte odstupovať od zmluvy, ale môžete jednoducho požiadať o výmenu tovaru za iný. Tovar nám môžete zaslať ZADARMO cez Zásielkovňu do 30 dní od doručenia. Tovar musí byť nepoužitý a s originálnymi visačkami.

 

Ako postupovať pri výmene tovaru za inú veľkosť / farbu / typ?

 

   

Na našich stránkach skontrolujte, že vami požadovaná veľkosť, typ alebo farba produktu je skladom. Tovar, ktoré požadujete na výmenu si objednajte, ako keby ste robili normálne objednávku. Do poľa poznámka uveďte "VÝMENA" + číslo pôvodnej objednávky (napr. 16839).  Tým sa kus, ktorý chcete vymeniť, u nás v systéme rezervuje.

Tovar zabaľte, do balíka prosím vložte lístok s Vašim menom a s ID objednávky /žiadny formulár pre vrátenie nie je potrebný/. Kabelky a topánky posielajte prosím výhradne v krabici. Ak chcete, môžete využiť možnosť vrátenia tovaru zadarmo cez Zásielkovňu.

 

Tovar nám môžete vrátiť 2 spôsobmi:

 

A) Vrátenie cez Zásielkovňu /ZADARMO/:

 

Tovar odneste na najbližšiu pobočku Zásielkovne, kde nahlásite náš kód 91589516. Po nahlásenie kódu si obsluha automaticky vygeneruje štítok s našou adresou a nalepí ho na balík. Vy nič neplatíte. Zoznam pobočiek nájdete tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

 

 

      

B) Poslanie na našu adresu:

 

Popolka, Hlavná 101, Prešov, 08001
/tel. 0950 670 474/

Prosíme neposielajte balík na dobierku.

 

 

       

Akonáhle od vás tovar obdržíme, ihneď vyexpedujeme tovar, ktorý ste si objednali na výmenu. Doručenie vráteného tovaru na náš sklad môže trvať niekoľko dní, prosíme počítajte s tým. Ak je hodnota tovaru rovnaká, nemusíme riešiť finančné vyrovnanie. Pokiaľ si vyberiete tovar drahší, bude Vám zaslaný na dobierku v hodnote rozdielu ceny tovaru. Ak si vyberiete na výmenu tovar lacnejší, nezabudnite nám zaslať číslo účtu, kam pošleme rozdiel cien tovarov.

 

V prípade nejasností nás kontaktujte na tel: 0950 670 474Nezmeškajte špeciálne zľavy a tajné ponuky. Prihláste sa na odber noviniek.