POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

0 ks 0.00 €


Iba originálny tovar

 

Guess Tovar, ktorý si u nás môžete zakúpiť, je originál Guess z USA.   Na trhu navyše pôsobíme od roku 2009 a za tú dobu sme obslúžili desiatky tisíc zákazníkov. Dlhodobosť nášho pôsobenia je spojená s naším neustálym rastom a je dôkazom vysokej kvality našich služieb a predávaného tovaru.  

 

Ako garancia kvality výrobkov slúžia takisto referencie našich zákazníkov.

 

Prečo máme tak nízke ceny?

"Prečo sme takí lacní?" Bezpochyby jedna z najčastejších otázok našich zákazníkov. Ako je možné, že sú naše ceny často podstatne nižšie, než u iných predajcov? Odpoveď je pomerne jednoduchá. Pracujeme s ďaleko menšími maržami. Navyše nemusíme platiť drahé nájmy v obchodných centrách, na námestiach, v centrách miest a pod. Náklady na nájom i toho najmenšieho obchodu na takých miestach sa šplhá do stoviek až tisícov mesačne. K tomu treba pripočítať, že na rozdiel od kamenných obchodov predávame oveľa viac produktov a teda nakupujeme viac, čo nám zaručucuje výhodnejšie nákupné ceny. Za týchto okolností sme schopní ponúknuť ceny, ktoré inde nenájdete.  

 

"Ako to, že ponúkame iný tovar, než je v kamenných obchodoch?" Pretože predávame americké kolekcie. Tie sú iné, než kolekcie, ktoré sa predávajú v Európe. Niekedy sa kolekcie prelínajú, ale väčšinou sú iné. Preto ak sa chcete odlíšiť, americké kolekcia Guess na Popolka.sk u Vám v tom pomôžu! :)Nezmeškajte špeciálne zľavy a tajné ponuky. Prihláste sa na odber noviniek.